Detail podujatia
Hybrid Minds Live
Dátum 20. 4. 2018
Čas 18:00
Miesto Ateliér Babylon
HYBRID MINDS pochádzajúce z Anglicka, ktoré je známe neskutočnou hudobnou silou v podobe oduševneného a melodického drum and bassu.

Spojenie je jedinečné – dvaja mladí nadšenci dnb, Josh White a Matt Lowe, neskôr aj vokalista Jeff Crake. Už nejkú dobu títo páni úspešne reprezentujú novú hudobnú vlnu svojim silným, melodickým a emocionálnym drum and bassom. Ich sila je prepojená nielen na liquidfunk, ale aj soul, trip hop, či rnb, čo znamená, že o pestrosť setu bude postarané! Ich treky majú tendenciu vryť sa hlboko do pamäte kvôli zapamätateľným nežným vokálom, ktoré perfektne vyrovnávajú rovnako skvelým, ale tvrdším beatom.

Pre elektornickú scénu sú inovátormi, no v bass music žiadni nováčikovia. Matt sa pôvodne venoval svojmu vlastnému, tvrdšiemu drum and bassovému projektu pod menom Sensa. Keď však prišiel na chuť melodickému liquid funku, v spolupráci s Joshom aka Haste, vytvorili vďaka svojmu talentu niekoľko perfektných trekov, ktoré ich takmer okamžite zaradili na špičku liquid scény.