Poznámka

PRAGUE BURLESQUE

 

Vzrušujúci kabaret prichádza s novou show Dámy z porcelánu! Burleska dokonale zložená z najkrehkejších fragmentov rozbije zábrany a zvedie zmysly. Pošteklite si predstavivosť veľkolepým spojením tanca, hudby, nadsázky, vtipu aj erotiky. Nebuďte ako slon v porceláne, pohodlne sa usaďte a nechajte sa vtiahnuť do dráždivej atmosféry neopakovateľného zážitku.

Počas večera sa môžete tešiť na blonďatú sexbombu Angelinu Angelic, ktorá si vás získa anjelským hlasom, na nezabudnuteľnú Miss Cool Cat - sexy kotejl štýlu a vtipu a dvojníčku Dity Von Teese Lady Mousellycu s klasickým baletom a troškou gotického štýlu. Večerom vás bude sprevádzať spevák a bavič - šarmantný Sonny Vargas. Nenechajte si ujsť sofistikovanú show plnú exkluzívnych kostýmov, komédie, kvalitnej hudby a príbehov, s ktorými sa ľahko identifikuje každá žena i muž. Tento večer ste hviezdami práve vy!

 

PragueBurlesque poster

Kali - Dezert tour

 

17522799 1546751358669982 5005507891255201472 n

Kali - jeden z najúspešnejšich reperev na Slovensku rozbieha turne k svojmu poslednému albumu DEZERT.Single ako JAZDA,ktorá bola 7 týždňov na prvom mieste v top 22 Europy 2 ,PÚŠŤAM ŤA,ktorá je braná ako najemotívnejšia skladba a najsilnejšia v jeho kariére alebo PRAVDA JE LEN JEDNA,ktorá je titulnou skladbou k najočakávanejšiemu Slovenskému filmu ÚNOS,naznačujú,že pojde o jeho vrcholný album počas pôsobenia na Slovenskej repovej scéne.Album obsahuje viacero hudobných žánrov,je pestrý aj pokial sa jedná o hostí a určite poteší každého Kaliho fanúšika.Nie každému sa podarilo udržať sa na popredných miestach popularity niekolko rokov,no Kali patrí medzi tých pár a preto si nenechaj ujsť DEZERT KALI TOUR.

TERMÍN, MIESTO KONANIA A ČAS KONCERTU: 28.04.2017 – BRATISLAVA – ATELIÉR BABYLON od 23:30 h. ( Vchod otvorený od 21:00 h.)

VSTUPNÉ A POČET VSTUPENIEK – 1. VLNA: 8 € / 150 ks – normal – voľné sedenie
VSTUPNÉ A POČET VSTUPENIEK – 2. VLNA: 10 € / 200 ks – normal – voľné sedenie
VSTUPNÉ A POČET VSTUPENIEK – 1. VLNA: 16 € / 100 ks – VIP balkón (voľné sedenie)

PREDPREDAJ www.ticketportal.sk

Tekashi69 & HAHA CREW

 

17309675 1073798469432311 3991333390788511111 n

Brooklynsky raper Tekashi69 príde predstaviť SCUM life na Slovensko. Spoločne s ním vystúpia tiež HAHA CREW, ktorí v Bratislave dajú bodku za ich albumom Vlna pred vydaním ich sólo počinov

ADAM ĎURICA - SPOLU TOUR 2017

Adam Durica-Spolu Tour 1

„Čo nedokážeš sám, to dokážeme SPOLU.“
ADAM ĎURICA - SPOLU TOUR 2017
Mladý a úspešný hudobník, dvojnásobný víťaz prestížnej ankety OTO v kategórii spevák roku, autor hitov Neľutujem a Mandolína vydáva po roku a pol od platinového albumu Mandolína novú dosku. Tá sa volá SPOLU a nachádza sa na nej 12 nových skladieb vrátane hitov SPOLU a Dovtedy. Nový album predstaví Adam aj naživo na svojom koncertnom turné s názvom SPOLU TOUR.
Adam Ďurica so svojou kapelou na prelome mesiacov apríl/máj 2017 navštívi 10 slovenských a dve české mestá. Od Michaloviec, cez Lučenec a Bratislavu až po Brno a Prahu zaznejú nielen nové piesne z albumu SPOLU ale aj obľúbené skladby z predošlých albumov (Neľutujem, Mandolína, Predpoveď počasia, Láska-Veda, Tak to vidím ja a iné).
Po každom koncerte SPOLU TOUR sa uskutoční fotogramiáda, na ktorej sa fanúšikovia budú môcť s Adamom stretnúť a odfotiť sa s ním.

Dream men show

Magic-Mike

ENGLISH THEATRE

English-through-theatre1-1024x814Viac info čoskoro.

Europa2 RADIO AWARDS

unnamed

Symmetry Recordings Night

unnamed

Symmetry Recordings Night konečne v Bratislave! SIGNAII_FM, Drumatique, Basement DnB - 3 značky reprezentujúce drum&bass na Slovensku spojili svoje sily, aby pre vás priniesli fantastickú noc, na ktorú sa nezabúda.
LINEUP:
► BREAK (UK)
► XTRAH (UK)
► BOSTON (UK)
► SP:MC (UK)
+ support:
Lixx (SIGNAll_FM)
Gabanna (Drumatique)
Clive (Drumatique)
Svetlux (Drumatique)
Mikro (Basement)
Cuker (Basement)
Freemind

Visuals by Noisvizion

► VSTUPENKY / PREDPREDAJ / TICKETS:
Predpredaj Fáza 1: Vypredané / Sold Out
Predpredaj Fáza 2: Limitovaný počet vstupeniek za zvýhodnenú cenu 13€ v predaji do 8.5.2017, alebo do vypredania na predpredaj.sk
Na mieste: 15€

Mr. Bean show

unnamed

JOZEF HOLLÝ

Banner bratislava1

Koncert klavírneho virtuóza Jozefa Hollého

VEREJNÝ MILENEC

Divadlo. Bližšie info už čoškoro.

Ear-Gasmic

earParty

Temné Kecy

TBA

Iva Bittová A Čikori

unnamed1

Svetoznáma česká huslistka a speváčka Iva Bittová príde do Bratislavy a ďalších troch slovenských miest predstaviť piesne zo svojho najnovšieho albumu At Home. Album vyšiel koncom minulého roka vo vydavateľstve Pavian Records a prináša celkom deväť nových autorských skladieb, ktoré svojou poetikou, hudobnou náladou a celkovým vyznením skvelým spôsobom nadväzujú na legendárny album Bíle inferno. Album sa nahrával v rozmedzí dvoch rokov a celková pohoda, kľud, vyrovnanosť a kompozičná dopracovanosť jednotlivých skladieb je počuteľná na prvý posluch. Takí renomovaní umelci, akými bezosporu Iva Bittová a jednotliví členovia kapely Čikori sú, dokážu všetko toto bez problémov pretaviť aj do koncertnej podoby a tak sa diváci bratislavského koncertu môžu tešiť na mimoriadny hudobný zážitok.

Na koncerte sa predstaví kapela Čikori v zložení v akom nahrávala album – teda Iva Bittová (spev, husle, perkusie), Vladimír Václavek (akustická a elektrická gitara), Jaromír Honzák (kontrabas, basgitara) a Oskar Tőrők (trúbka, krídlovka). Ako špeciálny hosť príde do Bratislavy aj Antonín Fajt (klávesy, elektronika), syn Ivy Bittovej a Pavla Fajta, známeho avantgardného hudobníka a bubeníka.

Vstupenky na tento nevšedný hudobný večer sú v predaji na :

www.drhorak.sk,

ticketportal.sk a predpredaj.sk.

Private event

Uzavretá spoločnosť.

Event

Uzavretá spoločnosť.

Flexxin 2

Neries, Gleb, Komander

Vďaka legendárnosti párty Flexxin u nás v Babylone sme pre vás pripravili pokračovanie, na ktoré sa všetci tešíme, kupujte lístky kým sú ešte voľné, see ya ! :)16836628 1668766036483879 8136831906247146749 o

Irie Jam Reggae Fest 2017

Luciano, Terry Ganzie, Admiral Tibet, JahTorch

TS Szidi Tobias krst 2CD Sedmoláska

 

szidi - autor w.svabensky

Szidi Tobias, skvelá, nezameniteľná a neprehliadnuteľná herečka a speváčka pozýva svojich verných  fanúšikov v dvadsiaty ôsmy májový večer do bratislavského Ateliéru Babylon.

 

V tento krásny výnimočný večer sa tu odohrá malá hudobná oslava - krst nového, v poradí už siedmeho – albumu, ktorý vychádza vo formáte 2 CD pod poetickým názvom Sedmolásky. Prinesie to najlepšie, čo  máme radi na jednotlivých sólových albumoch Szidi Tobias, prostredníctvom 24 piesní v koncertných verziách a v novej inštrumentácii. Sama Szidi o jeho vzniku hovorí: „2 CD Sedmoláska vzniklo aj preto, aby ste počuli ako chalani spolu naozaj výborne hrajú. Ďakujem im za to. Výber piesní prešiel hustým sitom, ale rýchlo sme sa dohodli na konečnej zostave. Mnohé piesne sú po rokoch iné. Vyzretejšie. Alebo sme vyzretejší my. Viete čo je najlepšie? To, že sa nám stále chce. Hrať, spievať, koncertovať.“

 

Nové CD Sedmoláska kapela v zložení Szidi Tobias (spev), Milan Vyskočáni (akustická gitara, klavír), Marcel Buntaj (bicie nástroje), Martin Gašpar (kontrabas), Andrej Gal

(violončelo), Richard Šimurka (tenorsaxofón, flauty) a Viliam Majer (akordeón) nahrávala v  štúdiu Cobrasound Martina Čemu. Speváčka k tomu hovorí : „Mám výbornú kapelu. Nahrali sme v štúdiu CD za dva dni, predtým sme mali dva dni skúšky. Chceli sme mať na CD živé nahrávky z koncertov, ale akosi to nevyšlo. Podarilo sa nám však zahrať tak, že snáď budete mať pocit, akoby ste boli na koncerte. Veľmi v to dúfam.“ A to, aký je to pocit „zažiť naživo“ nespútanú Szidi a jej vynikajúcich spoluhráčov si môžete vyskúšať ak prijmete ich pozvanie a 28.mája prídete do Ateliéru Babylon vypočuť si krásne melódie Milana Vyskočániho s intímnymi a za srdcechytajúcimi textami Petra Lipovského akými sú Tak málo lásky, Tvrdohlavá, Idylka či Nech sa deje. Pretože ako hovorí samotná Szidi : „ Živý koncert je ako príchod k moru. Postupne sa osmeľujete, lebo to ide a plávate s vlnami hlbšie, lebo cítite dôveru a veríte si. Keď sa klaniame a veľmi často si ďakujeme s divákmi navzájom, je to podobný pocit, ako keď sa vraciate na breh obmytý čistou vodou a šťastný.

Vstupenky sú v predaji na www.drhorak.sk, predpredaj.sk a ticketportal.sk.

Konferencia

Uzavretá spoločnosť.

Private event

TBA

US RAP

p2

VIPER w. Matrix & Futurebound, Inside Info

RADIO PARTY

party-in-barcelona

1.LETNÁ B-DAY SITY PARTY

IMG 6341 4

KONVERGENCIE

konvergencie-2016

PRVÁ PRAVÁ OLDIES PARTY

IMG 6254

PRVÁ PRAVÁ OLDIES PARTY

IMG 6254 2

FLEXXIN 3

TBA

Koncert

TBA

Event

Private event

WORLD MUSIC FESTIVAL

TBA

STAVBÁRSKE SRDCE

Viac info TBA.

Nudance 9 Years

TBA

Event

Private event.

MS

MS v Babylone.

MS

MS v Babylone.

La Gioia

12088106 1072704156086600 6883333574818491808 n

Event

Private event

British koncert

Koncert.

Party

ppparty 

Ppparty

Party of October.

Halloween DnB Rave

TBA

HIP HOP PARTY

Viac info čoskoro.

J.A.R.

J.A.R. (Jednotka Akademického Rapu alebo tiež Jaromír a Radomír) je popredná česká funkoveo-rockovo-rapová skupina. Založená bola symbolicky 17. novembra 1989. Základnú zostavu tvoril v tej dobe autor hudby Roman Holý a duo "akademických" rapperov Oto Klempíř a Michael Viktořík. J.A.R. to k nám prídu "rozjařit" už tento novemberl a máte sa na čo tešiť !!!jar

JAZZ

jazz

Divadlo

Divadlo

ROMAN HORKÝ & KAMELOT

kameKoncert skupiny Kamelot! Viac info čoskoro!

Private event

Private event.

Event

Private event.

Dance Party

Dance party.

Event

TBA

Event

TBA

Private event

EVENT QUICKPRODUCTION KYTICA15556297 10208605308275774 435304157 o

OMNIA

TBA