Lollipopz v Bratislave!

Predbežný termín!
Lollipopz zavŕšili sezónu 2019 dvoma veľkými koncertami v Brne a pražskej Lucerne a od marca pokračujú vo svojej šnúre veľkých show po menších mestách, o ktoré si fanúšikovia najviac písali. Tešiť sa môžete na nový program, ktorého súčasťou sú aj úplne nové pesničky.

Lollipopz poznáte z veľkého množstva kultúrnych podujatí po celom Česku, ale aj z úspešnej Youtubovej relácie Lollymánie. Môžete sa tešiť na veľkú, farebnú a zábavnú hudobnú show, ktorej súčasťou sú okrem iného obľúbené súťaže a veľa pesničiek zo všetkých doteraz vydaných albumov, ale aj pesničky z ešte len pripravovaného albumu.

K dispozícii sú aj vstupenky MEET & GREET, ktoré okrem vstupu na koncert umožňujú aj vstup na uzavreté stretnutie so skupinou Lollipopz, s možnosťou získať autogram (exkluzívny plagát v cene vstupenky), vyfotiť sa a prehodiť s dievčatami pár slov. A to všetko bez dlhých front! Týchto vstupeniek je veľmi obmedzené množstvo. Rodič môže odprevadiť dieťa na Meet & Greet s bežnou vstupenkou. SKUPINA LOLLIPOPZ vznikla v roku 2016 a tvoria ju štyri dievčatá vo veku 11-13 rokov. So svojím vlastným repertoárom vystupujú v Českej aj Slovenskej republike. Majú za sebou aj niekoľko televíznych vystúpení a s reláciou Lollymánie sa stali obľúbenými Youtuberkami medzi deťmi do 12 rokov.